ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  MANİSA TEMİZLİK ŞİRKETİ HAKKIMIZDA SAYFASI

  2000 yılında Manisa’da kurulan Manisa Temizlik Şirketi Manisa Grup, faaliyette bulunduğu sektörlerde bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık emniyet ve çevreye duyarlı çalışanlar ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılama ilkeleri ile temizlik sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

  Sahip olduğumuz ISO 9001 – 14001 kalite belgeleri ve çalışmalarımız esnasında kullandığımız ekipmanların TSE standartlarına uygunluğu ile güler yüzlü, iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri verilmiş, sosyal olanakları sağlanmış, işinde uzman personellerimizle tüm Türkiye’de profesyonel temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz.

  Girişimcilik ve yenilikçilik anlayışıyla çıktığımız bu yolda faaliyet alanlarımıza eklediğimiz personel temini ve site – tesis yönetimi ile planlı bir şekilde her geçen gün büyüyoruz. Odaklandığımız her alanda, dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katarak, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde, başarısıyla güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan, itibarlı ve alanında lider bir şirket olarak yolumuza devam etmekteyiz. Manisa temizlik talepleriniz için iletişime geçebilir, sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.