ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Site Bina Temizliği

Yazı Boyutu

Manisa Site ve Bina Temizliği

Manisa site ve bina temizliği konusunda hizmet alabilmek adına hoş geldiniz. Günümüzde yerleşim alanlarının şehirlerden uzaklaşmasıyla birlikte şehre yakın toplu konutlara olan ilgi artmıştır. Genellikle geniş yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı ya da her ikisinin de bir arada olduğu projelerin uygulanmasıyla birlikte site yönetimlerinin çevre düzenlemesi, bahçe bakımı, temizlik gibi ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel yaklaşımlara başvurmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Usta çevre düzenlemesi projeleri, bahçe bakımı genel temizlik hizmetleri ile site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Haftada 1 gün genel, iki ayda  bir detay temizlik yapılmakta. (Daire kapıları, posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, apartman giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketleri detaylı olarak temizlenmektedir.)

Manisa Apartman Temizliği

Manisa apartman temizliği firmamız, işini olması gereken en iyi şekilde yapmaktadır. Tüm işlemlerimiz titiz bir şekilde gerçekleşir. Sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil apartmana gereken temizliği yapmaktır bize göre…

  • Her temizlik sonrası apartman parfümlenmesi,
  • Apartmanın patlamış ampullerinin ücretsiz olarak değiştirerek bu iş yükünün yöneticiden alınması ve bu yolla bütçeden tasarruf edilmesinin sağlanması,
  • Yılda bir kez apartmanınıza ait su deposunun birikmiş yosunlarından arındırılarak hijyeninin sağlanması, Düzenli olarak anket formları yardımıyla memnuniyet ölçümü yapılması dahildir.

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir. Manisa site temizliği, bina temizliği, apartman temizliği konularında hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz her zaman iletişime geçebilir Manisa temizlik şirketimiz güvencesi ile hizmet alabilirsiniz.