ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

Okul ve Kurs Temizliği

Yazı Boyutu

Manisa Okul ve Kurs Temizliği

MANİSA  Temizlik Hizmetleri okul temizliği konusunda sahip olduğu teknoloji ve kalifiyeli personel ile kusursuz hizmet vermektedir.

Okul temizliğinde genel olarak verilen hizmet: genel alanların temizliği, kaloriferlerin temizliği, havalandırmaların temizliği, lavaboların temizliği, salonların temizliği, ve özel odaların temizliği ile hizmet vermektedir.

Okul hizmetinden yararlanmak için bizi arayıp gezici servisimizden yardım alabilirsiniz! Kolay bir şekilde hizmet alabilmek adına Manisa temizlik şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

MANİSA Temizlik, eğitim sektörünü anlıyor ve  Okulların, kolejlerin ve üniversitelerin gereksinimleri; ofisler ve perakende tesisleri gibi diğer tip binalara göre, günlük bazda daha fazla alanın kontrolü ve temizliği sebebiyle daha yoğundur. Ayrıca harici alanlarda çöp toplama ve grafiti (duvar yazıları) ve sakız temizleme gibi ek hizmetlere dair taleplerin yanı sıra; dönem dışı yaz temizlikleri de, vinil zeminlerin (marleylerin) cilalanmasıve halıların şampuanlanmasını gerektirmektedir.

Aksamaların ve dikkat dağıtacak hususların olmadığı, pozitif bir eğitim ortamı yaratmak tüm ilk ve ortaokullar, kolejler ve üniversiteler için bir önceliktir. Initial, yüksek seviyede esnekliğe sahip, gelişmiş teknikleri ve uzmanlık bilgisi kullanan, bunların yanı sıra değeri maksimize eden bir çözüm geliştirmiştir.